هر گونه سوالی دارید:

تلفن ۰۲۱66971400

به info@isct.ir

ایمیل بزنید!

توسعه وبخط مقدم وب سایت هایی است که ما طراحی می کنیم.

 یکی از مهم‌ترین فاکتورها در بالا بردن ترافیک سایت و افزایش هدفمند بازدیدکنندگان، طراحی سایت مناسب است. در صورتیکه طراحی وب سایت شما با آخرین تکنولوژی و بر اساس اصول سئو طراحی شود شانس شما برای قرار گرفتن در رتبه‌های بالای موتورهای جستجو بالا می‌رود. قبل از آغاز به کار طراحی سایت، لازم است اصول و تکنیک های مرتبط با موتورهای جستجو و دانش روز افزون افزایش ترافیک سایت (سئو)، در دستور کار قرار گیرد. برای کافۀ کسب و کار بسیار مهم است که ضمن شناسایی رفتار رقبای تجاری مشتریان خود، در قالب آنالیز کلمات کلیدی مرتبط با تجارت آن ها، این امکان را فراهم نماید که در فرآیند طراحی وب سایت، مشتریان من بیشترین امکان را در زمینه تسلط بر صفحات اینترنت با توجه به محدوده کلمات کلیدی در اختیار داشته باشند.

برخی از خدمات طراحی وب که ما ارائه می دهیم:

در صنعت خود رهبر باشید. نکته کلیدی اینجاست که اگر شما می‌خواهید در کیفیت رقابت کنید همیشه باید یک قدم جلوتر از رقبای خود و کسانی که در حال حاضر وجود دارند باشید.

فرآیند توسعه ماتمرکز بر 3 عنصر کلیدی هر استراتژی بازاریابی موفق

crosshair

1. خلاق

تبلیغات شگفت انگیزی ایجاد کنید که توجه مشتریان احتمالی شما را جلب کند و آنها را به آنچه ارائه می دهید علاقه مند کند.

2. هدف گیری

مشتریان خود را به صورت آنلاین پیدا کنید، آنها را به وب سایت خود هدایت کنید و سپس آنها را با تبلیغات هدفمند مجدد به خوبی طراحی شده بازگردانید.

algorithm

3. بهینه سازی

کارشناسان فناوری ما هر مرحله از قیف شما را بهینه می کنند تا اطمینان حاصل کنند که حداکثر بازگشت سرمایه به دست می آید.

ما با بهترین راه حل های بازاریابی به بهترین منافع مشتریان خود خدمت می کنیم. بیشتر بیاموزید

سوالات متداولسوالات متداول خدمات توسعه وب

برای دست یافتن به این مهم، از تکنیک ها و روش های روزآمد و متعددی استفاده می کند که هنگام ارائه مشاوره های اولیه در این باره با مشتریان خود رایزنی می نماید. قدر مسلم این که بنیاد یک فرآیند طراحی وب سایت باید از همان ابتدا به صورت کاملا حرفه ای فراهم شود تا بعد از اتمام پروژه ساخت و راه اندازی سایت، برندی که طرف قرارداد کافۀ کسب و کار است بتواند از سایت خود به عنوان وسیله ای کارآمد در جهت معرفی خود در دنیای مجازی بهره برداری نماید. جلب نظر حداکثری مشتریان کافۀ کسب و کار  نسبت به خدمات ما و جلب نظر حداکثری مشتریان ما به برند مورد نظر، از اهداف اصلی من است. در فرآیند مشاوره، همان ابتدا توضیح داده می شود که داشتن یک وب سایت ضعیف و غیر حرفه ای تا چه اندازه می تواند به جلوه بیرونی و وجهه عمومی یک کسب و کار خلل وارد نماید. در فرآیند مشاوره، طراحی وب سایت به مراجعین توضیح خواهم داد که وب سایت هر برندی به منزله شناسنامه و هویت بصری و درونی یک برند و شرکت است و بسته به نیاز و انتظاراتی که مشتری دارد، بهترین پیشنهادها و راه حل های ممکن به وی ارائه می شود. پروسه انجام کار از یک نظم و الگوی از پیش تعیین شده پیروی می کند. به این ترتیب که کلیه امور مربوط به طراحی وب سایت از برگزاری جلسات اولیه گرفته تا طراحی و نهایی کردن صفحات، از نظر گرافیک و کارآمدی و سپس ورود به مرحله بهره برداری و پشتیبانی از وب سایت، همگی توسط نیروهای متخصص انجام می شود. گروه های کاری طراحی وب سایت، ضمن دریافت ایده های ذهنی مشتریان، پس از طی یک فرآیند روشمند کاری، آن را قالب بهترین سایت اینترنتی ممکن (به فراخور حال هر یک مشتریان)، عملیاتی می کند. در این مسیر مسائل حرفه ای همچون حفاظت از اطلاعات مشتریان، امنیت وب سایت و حفظ داده های ارزشمند مشتریان در سرلوحه کار ما است. ضمن اینکه در تمام طول راه، همکار و پشتیبان شما باقی خواهیم ماند.

گروه تخصصی فناوري اطلاعات سندیکای شرکتهای ساختمانی ایران متشکل از تعدادی از علاقه مندان فناوری اطلاعات، نرم افزار، سخت افزار و شبکه با ھدف ارائه خدمات بھینه مبتني بر پیشرفته ترین تکنولوژي ھاي روز دنیا به سراسر کشور در حال فعالیت است. در حال حاضر این گروه خدمات خود را  به بیش از 700 شرکت فعال در صنعت احداث کشور ارائه می نماید.

در دنیای پر رقابت امروزی، سازمان‌ها در همه بخش‌ها به ارائه‌دهندگان خدمات فناوری اطلاعات روی می‌آورند تا دغدغه‌ای بابت خدمات پشتیبانی IT سازمانشون نداشته باشند.

اگر موارد زیر جزء خواسته‌های شماست، پس قطعا از مشاوره IT واحد فناوری اطلاعات کمک بگیرید:

+ افزایش عملکرد سازمان

+ افزایش کارایی شبکه

+ مدیریت و بهینه‌سازی دسترسی به سیستم ها

+ بازنگری در زیرساخت های شبکه

+ صرفه‌جویی در هزینه های سازمان

+ ایجاد ارزش افزوده

تجربه کاربری پروسه ایجاد تجربه‌ای مثبت برای کاربران در زمان تعامل داشتن با وب سایت است. تجربه کاربری خوب به کاربران این کمک را می‌کند که درک‌پذیری بهتری از وب سایت داشته باشند. نتیجه این کار این خواهد بود که کاربران از گشتن و استفاده کردن از وب سایت شما حس رضایت پیدا می‌کنند و لذت خواهند برد.

راهی که کاربر شما قادر به استفاده و ناوبری وب سایت است به اندازه موضوع طراحی، محتوا و محصولی که ارائه می‌دهید، مهم شمرده می‌شود.

 تجربه کاربری خوب تنها مربوط به طراحی وب سایت نمی‌شود. بلکه عنصری بسیار مهم در تمام شکل‌های موفقیت یک وب سایت است.

وقتی که به تجربه کاربری و بهره‌گیری از آن فکر می‌کنید، بهتر است که در این روند به چند سوال جواب بدهید:

 • مشتریان شما چه افرادی هستند و دوست دارند که چگونه از وب سایت‌تان استفاده کنند؟
 • محصولات شما چه هستند و چه انگیزه‌ای برای ترغیب کاربران در جهت استفاده از آن‌ها وجود دارد؟
 • مشتریان در چه جاهایی از محصولات شما استفاده می‌کنند؟
 • چرا مشتریان بجای انتخاب محصولات مربوط به رقبای‌تان از محصولات شما استفاده می‌کنند؟
 • مشتریان چگونه از محصولات شما استفاده می‌کنند؟

تجربه کاربری شگفت انگیز را فقط می توان با پیروی از یک فرایند طراحی تکرارشونده فراهم کرد.

همه ذینفعان اصلی شرکت شما با انجام وظایف خود در روند کار شرکت می کنند. این تنها راهی است که می توانید کاربران موجود خود را حفظ کرده و کاربران جدیدی را در این دنیای رقابتی جذب کنید.

پاسخ ما به سوالات متداول. از ما سؤال بپرسید

  درخواست پاسخ دادن

  استراتژی برند یک لیست آرزو نیست. این یک نقشه راه است که راه را به سوی نسخه بهتری از نام تجاری شما هدایت می کند، راهنمای موفقیت آمیز برندسازی شرکت شما.

  و ما درباره شما نمی دانیم، اما فکر می کنیم زمان شروع سفر فرا رسیده است. زیرا وقتی می دانید که نام تجاری شما می تواند بسیار بیشتر باشد، زمانی برای تلف کردن وجود ندارد.

  اگر آماده هستید نام تجاری خود را به هر چیزی که قرار بود تبدیل کنید، ما اینجا هستیم تا آن را محقق کنیم. یک دایره بکشید، تماس بگیرید، و بیایید تحول نام تجاری شما را شروع کنیم.

  توجه: طبق خط مشی رازداری شما، جزئیات شما کاملاً محرمانه نگه داشته شده است.


  برای رشد کسب و کار خود آماده اید؟

  شرکت های موفق برای رشد برنامه ریزی می کنند. برای آن کار می کنند و آن را به دست می آورند. برنامه شما برای رشد کسب و کارتان چیست؟

  چگونه می توانیم به شما کمک کنیم؟

  آیا باید ایده های خود را برای یک پروژه یا کمپین دیجیتالی آینده مطرح کنید؟ به دنبال متحول کردن کسب و کار خود با اجرای بازاریابی دیجیتال بالقوه کامل هستید؟

  برای هرگونه سوال شغلی، لطفاً از صفحه ارتباط با ما اینجا دیدن کنید.
   چه خدماتی می توانیم به شما ارائه دهیم؟